Spring Plant Sale - Now on at Haskell Public Gardens! Shop Now >

Collection: Dairy

73 products
  • Whole Milk - Mapleline Farm - WEDNESDAY-SUNDAY
    Regular price
    from $1.75
    Sale price
    from $1.75
    Regular price
    $2.25
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Eggs, Pasture-raised - Grant Family Farm
    Regular price
    from $3.50
    Sale price
    from $3.50
    Regular price
    $6.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ice Cream & Sorbet (SoCo Creamery)
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt, Organic - Sidehill Farm
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bart's Ice Cream
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Half & Half (Mapleline Farm) WEDNESDAY-SUNDAY
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    $3.75
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 1% Milk (Mapleline Farm) WEDNESDAY - SUNDAY
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    $6.25
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Heavy Cream (Mapleline Farm) WEDNESDAY - SUNDAY
    Regular price
    from $5.20
    Sale price
    from $5.20
    Regular price
    $6.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mozzarella - Maplebrook Farm
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Appleton Farms' "No-Name" Cheese
    Regular price
    from $5.69
    Sale price
    from $5.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grafton Village Cheddar Cheese
    Regular price
    from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    $4.25
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Greek Yogurt (Green Mountain Creamery)
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter, Cultured - Vermont Creamery
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter (Casco Bay Creamery)
    Regular price
    from $5.50
    Sale price
    from $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Milk (Mapleline Farm) WEDNESDAY-SUNDAY
    Regular price
    from $1.80
    Sale price
    from $1.80
    Regular price
    $2.25
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 2% Milk (Mapleline Farm) WEDNESDAY - SUNDAY
    Regular price
    from $6.25
    Sale price
    from $6.25
    Regular price
    $8.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Unity, Cheddar Style Cow & Goat Milk Cheese (Appleton Farms + Valley View Farmstead)
    Regular price
    from $5.69
    Sale price
    from $5.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Skim Milk (Mapleline Farm) WEDNESDAY-SUNDAY
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    $6.25
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vermont Farmstead Cheese
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    $7.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smith's Farmstead Sharp Cheddar
    Regular price
    from $6.40
    Sale price
    from $6.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Buttermilk (Mapleline Farm) WEDNESDAY - SUNDAY
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    $3.75
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shelburne Farms Cheddar Cheese
    Regular price
    from $11.45
    Sale price
    from $11.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oat Milk
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Appleton Farms Eggs, Humanely Raised
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chevre Goat Cheese, Local - Valley View Farmstead
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out